Koncert kolęd

Styczeń 26, 2018

26 stycznia 2018 r. godz. 17.00
KONCERT KOLĘD w wykonaniu Chóru Nauczycielskiego pod dyrekcją Rafała Wiechy. Z gościnnym udziałem studentów Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Wstęp wolny.

Program:


Warsztaty decoupage’u

Styczeń 18, 2018

18 stycznia 2018 r. godz. 17.30
Karnawałowa szkatułka na biżuterię.
Warsztaty prowadzi Katarzyna Polinceusz. Koszt jednego spotkania to 40 zł. Materiały i ozdabiane przedmioty są w cenie warsztatów. Wykonane prace są własnością uczestników.
Zgłoszenia w Klubie Nauczyciela, tel. 42 636 25 98.

Program warsztatów


Spotkanie Noworoczne

Styczeń 13, 2018

Szanowni Państwo,
dziękujemy za kolejny rok współpracy, za obecność podczas naszych imprez, za słowa uznania i sympatii, za finansowe wsparcie naszej działalności.
Tradycyjnie już, w styczniu zapraszamy Państwa na „Spotkanie Noworoczne”. W tym roku jako prezent noworoczny przygotowaliśmy koncert „Starsi Panowie Chórem” w wykonaniu Chóru Kameralnego Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrekcją Andrzeja Borzyma. W tym roku ponownie spotykamy się w Filharmonii Łódzkiej. Zapraszamy 13 stycznia 2018 r. o godz. 18.00.

Chór Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego pod dyrekcją Andrzeja Borzyma, nie bez przyjemności, od lat śpiewa utwory Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Herbatka, Kapturek ‘62, Na całej połaci śnieg, Piosenka jest dobra na wszystko, Rodzina, Stacyjka Zdrój, Wesołe jest życie staruszka, W kawiarence “Sułtan” czy Zmierzch – te niezapomniane piosenki zjawiskowo, melodyjnie i dowcipnie brzmią w finezyjnych aranżacjach Andrzeja Borzyma i mistrzowskim, wciąż za mało znanym, wykonaniu Chóru Kameralnego COLLEGIUM MUSICUM Uniwersytetu Warszawskiego.

Na koncert serdecznie zapraszamy dwie osoby z rady pedagogicznej. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne (42 636 25 98) lub mailowe (klub@klubnauczyciela.com.pl), a następnie odbiór bezpłatnych zaproszeń w Klubie Nauczyciela.
Jak zawsze pierwszeństwo mają pracownicy placówek finansujących Klub Nauczyciela.

Zaproszenia należy odebrać do 8 stycznia.