ROZMOWY O EDUKACJI

Szanowni Państwo,
w imieniu nauczycieli województwa łódzkiego oraz własnym mamy zaszczyt zaprosić na spotkanie podsumowujące Narady Obywatelskie o Edukacji, które odbyły się w placówkach edukacyjnych naszego miasta w okresie IV – VI 2019 z udziałem zaangażowanych w sprawy przyszłości edukacji Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Podczas spotkania pragniemy przedstawić wypracowane wnioski końcowe dla poszczególnych etapów edukacyjnych (przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadgimnazjalne/ średnie), a także przedyskutować z przedstawicielami Młodzieży, Rodziców, Nauczycieli oraz Samorządów możliwości ich wdrożenia w celu podniesienia jakości edukacji w najbliższej przyszłości.
Spotkanie odbędzie się w dniu 17.06.2019 o godz. 17:00 w Klubie Nauczyciela w Łodzi (ul. Piotrkowska 137/139)
Liczymy na Państwa obecność i prosimy o potwierdzenie przybycia do najbliższego piątku 14.06.2019 na adres swica@psnjn.org

Z poważaniem
Przedstawiciele placówek edukacyjnych regionu łódzkiego we współpracy z ZNP oddział w Łodzi